• Troelsen Sommer posted an update 4 months, 2 weeks ago

  از جمله روش های درمانی مشاوره ای در زمینه درمان واژینیسموس روش هیپنوتیزم درمانی است. در این روش با یافتن ریشه مشکل در هر دوره ای از زندگی که باشد، حساسیت زدایی انجام شده و در صورتی که جلسات این کار به طور منظم انجام می گیرند، ترس و اضطرابی که باعث اشکال در رابطه شده از بین می رود. در این حالت فرد تصور می کند که رابطه جنسی درد روانی و جسمی کمتری داشته و با گذشت زمان درد واژن کمتر می شود.

  گام 9 تکنیک های مورد استفاده برای از بین بردن مشکلات درد و دخول در هنگام انتقال به مقاربت طبیعی را توضیح می دهد. بسیاری از موضوعات عیب یابی (با نمودارهای پشتیبانی شده) از قبیل موقعیت هایی برای حداکثر کنترل و به حداقل رساندن درد، راهنمایی هایی برای اطمینان از مقاربت راحت تر و … ارائه شده است. این تمرین ها برای ایجاد اعتماد و درک و کمک در روند برای تنظیم مقاربت کنترل بدون درد طراحی شده است. مناطقی از آناتومی مانند پرده بکارت و مادگی درونی توضیح داده شده و توصیف می شوند(برای مثال شش نمودار از انواع مختلف پرده بکارت برای کمک به تشخیص مشکلات پرده بکارت وجود دارد). موضوعات همچنین شامل چگونگی به دست آوردن یک تشخیص جامع، روش های درمان، مسائل مربوط به رابطه، تکنیک های لگن / آرام سازی، پاسخ های مطبوع و memories عضلانی است.

  پزشک متخصص تشخیص می دهد که اختلال شما به دلیل موضوعات روحی و روانی است یا انقباضات واژن به صورت غیر ارادی رخ می دهد. هم چنین عضله های موثر در ایجاد واژینیسموس را می شناسند و با درکی عمیق از بدن زن و مرد، می توانند رابطه جنسی برقرار کنند. بعضی از خانمها بعد از ابتلا به واژینیسموس محکوم به اختلال می شوند و احساس گناه می کنند؛ اما این موضوع درست نیست.

  توی معاینه می فهمیم گرید چند هستید که ظاهرا شما گریدت هم بالاست. بعد با درمانهای rf یا بوتاکس بیمار رو درمان می کنیم و کار به جراحی نمیرسه. برای تعیین گرید و درمانش باید به متخصص زنان مراجعه کنید. با روشهای جدید، ظرف چند جلسه واژینیسموس های شدید مراجعینم درمان شدن. معاینه تون نکردم و با این اطلاعاتی که دادید نمیشه نظری داد. اگر واژینیسموس داشته باشید یا هر مشکل دیگه ای، میتونیم درمان تون کنیم.

  در کنار این نشانه ی اصلی، نشانه های دیگری هم وجود دارند که بیان می کنند فرد به این اختلال دچار است. این موضوع معمولاً در علم پزشکی کمتر پیش می آید که برای از بین بردن عوارض بیماری بتوانیم راه حل های تضمینی پیشنهاد کنیم. پزشکان در مواردی به شما توصیه می‌کنند که از روش های ورزشی استفاده کنیم. در این روش، انجام حرکات ورزشی به صورت مداوم به شما در رفع فشردگی ماهیچه ها کمک می کند.

  این نیز بیشتر در افرادی است که دارای گرایش جنسی شدید هستند. واژینیسم چیست عبارت دیگر، به نظر می رسد برخی از افراد بین واژینیسم و ​​ترس یا اضطراب رابطه جنسی رابطه وجود دارد. با این حال، علل فیزیکی واژینیسم نیز وجود دارد. واژینیسم همچنین می تواند با انواع بیماری های مختلف همراه باشد که می تواند در هنگام نفوذ درد ایجاد کند. این شامل برخی از STDs و مشکلات بهداشتی لگن و همچنین تغییرات طبیعی مرتبط با یائسگی است .

  خانمها در بروز این مشکل دخالتی ندارند، زیرا واژن آنها به صورت غیرارادی منقبض می شود و نمی توانند هیچ کاری انجام دهند. هر زمان که چیزی به واژن این افراد داخل می شود، عضلات واژن آنها به صورت ناخودآگاه منقبض می شود و دردشان می آید. این موضوع، یک واکنش محافظتی و غیر ارادی است و ربطی به قصد و اراده افراد ندارد.

  مباحث شامل خاطرات مسدود شده یا پنهان است و چگونگی حرکت به جلو پس از وقایع آسیب زا در زندگی زن است. برای زنان مبتلا به مشکلات دخول یا درد، تکنیک هایی برای اولیه دخول بدون درد ارائه می شود. در این مرحله زنان تکنیک های کنترل عضله را تمرین می کنند، به طوری که اشیاء کوچک (مانند انگشت، تامپون و گوش پاک کن) را به واژن وارد می کنند و به طور کامل تحت کنترل خود عمل می کنند. موسیقی درمانی و کاهش استرس دردوران بارداری استرس، ، اضطراب و افسردگی حالاتی هستند که بسیاری اززنان باردارآن را تجربه می کنند.

  در بعضی دیگر از انواع معاینات پزشک بعد از انجام روند درمان یا انجام جراحی وضعیت بیمار را بررسی کرده تا میزان پیشرفت و بهبود بیماری را تشخیص داده و در صورت لزوم اقدامات لازم را انجام دهد. در این بخش از نوشتار خود با عنوان همه چیز در مورد واژینیسموس به بررسی و ذکر مواردی در خصوص مدل های واژینیسموس خواهیم پرداخت. در هنگام ابتلا به این دخول امکان پذیر نیست و در صورت انجام به سختی ممکن می شود و دردهای دراز مدت و طولانی دارد، معمولا در این بیماری هر لمس یا دخولی باعث درد شدید در همان زمان و دردهای شدید دوره ای بعد از آن است.

  جهت دریافت مشاوره در زمینه عمل زیبایی واژن با ما در تماس باشید. © کلیه حقوق برای حامی هنر زندگی محفوظ می باشد. کمبود استروژن پس از یائسگی باعث نازک شدن و خشک شدن لایه واژن می‌شود. همه این موارد به صورت غیر ارادی رخ خواهد داد و بیمار در بروز آنها هیچ دخالتی نخواهد داشت.