• Troelsen Sommer posted an update 4 months, 1 week ago

  در صورت عدم رضایت از مقاربت جنسی با مراجعه به درمانگر جنسی، ما می توانیم برای حل مشکل از داشتن رابطه جنسی با همسر برای رسیدن به رضایت جنسی اقدام کنیم. حتی مشاور می‌تواند از نحوه صحبت و کلمات رد و بدل شده میان زوجین، به برخی از مشکلات زمینه‌ای آن‌ها پی ببرد. سکس تراپیست، باید مسالئ سری شما را بداند و در این مسائل دخالت کند پس باید او کسی باشد که قابل اطمینان باشد. دکتر سکس در بیان اینکه احساس آسیب پدیری و ریسک می کند، احساس امنیت داشته باشید.

  عوامل فیزیولوژیکی می تواند شامل تداخل داروها ، مشکلات سلامتی مزمن ، مشکلات عصبی لگن و بی نظمی هورمون ها باشد . مسائل روانشناختی را می توان با روان درمانی و داروهایی با هدف درمان اضطراب یا افسردگی درمان کرد . اختلال نعوظ به عنوان عدم وجود نعوظ یا حفظ نعوظ موجود در هنگام رابطه جنسی با شریک زندگی تعریف می شود که در سکس تراپی و مشاوره زناشویی بررسی خواهد شد . دلایل فیزیولوژیکی شامل چاقی ، دیابت ، فشار خون و مشکلات کلسترول ، بی نظمی هورمون ها و بیماری های قلبی است . اما دلایل روانشناختی شامل افسردگی ، سابقه سوءاستفاده جنسی ، اختلال استرس پس از ضربه ، مشکلات روابط ، تابوهای مذهبی و عملکرد یا اضطراب های دیگر است . سکس تراپی و شرکت در جلسات مشاوره زناشویی و جنسی فوق العاده با ارزش است و 93٪ از زوج هایی که از این درمان استفاده کرده اند ، گفتند که این باعث بهبود زندگی جنسی آن ها می شود .

  و خود را در زندگی جنسی بهتر نموده و روابط بین فردی را عمیق تر کند. اما بخشی از کار درمانگران جنسی آموزش جنسی، آناتومی جنسی، و آموزش بهداشت جنسی است. رابطه جنسی در واقع شرایط مشابهی است که مرد را از یک زن متمایز می کند. مقاربت جنسی در زندگی زناشویی یکی از عوامل مهم در حفظ زندگی یک فرد را سالم است. اختلال نعوظ اختلال نعوظ نوعی از ناکارآمدی جنسی در مردان است که مرد قادر نیست به وضعیت نعوظ برسد و یا آلت خود را در وضعیت…

  یک زوج ممکن است حتی در طی سکس تراپی، موضوعاتی را که باعث ایجاد استرس در رابطه می‌شود را کشف کنند». عواملی از مسائل مربوط به روابط تا استرس می توانند بر تمایل زن و مرد تأثیر بگذارند . تغییرات هورمونی همچنین می تواند برای هر دو جنس نقش داشته باشد که توسط درمانگر سکس تراپی درمان می شوند .

  سلام دوست عزیز به ارگاسم رسیدن در خانم ها معمولا با تحریک کلیتوریس اتفاق می‌افته. سلام دوست عزیز باید بررسی بشه، اگر تخصصی میخواید بررسی کنید موضوع رو . اگر مشاوری امانت دار نباشد مراجعه کننده اعتماد کافی به وی نخواهد داشت در نتیجه با جزییات ناقص ممکن است نتیجه مشاوره جنسی خوب از آب در نیاید. بنابراین یک مشاور خوب باید حول موضوعی که مراجعه کننده در آن به مشورت و راهنمایی نیازمند است حیطه کاملی داشته باشد تا بتواند برای حل مشکل یا بهبود وضعیتش گام مثبت بردارد.

  اگرچه برخی از داروها وجود دارد که به افراد در عملکرد جنسی آنها کمک می کند، اما اگر مسئله ارائه شده روانشناختی باشد، مشاوره جنسی می تواند به اندازه دارو موثر باشد. برای برخی از مسائل جنسی، هیچ دارویی در دسترس نیست، بنابراین مشاوره جنسی راه درمان است. رابطه جنسی درمانی بر پنج عامل روانشناختی مرتبط با اختلال نعوظ در مردان متمرکز است که عبارتند از افسردگی، اضطراب، احساس گناه، اختلاف زناشویی و ضربه جنسی. نبض ما– مفهوم سکس تراپی چیست؟ این نوع مخصوص از تراپی، به منظور کمک به افرادی است که از نظر روابط جنسی خود دچار مشکل و نگرانی هستند. بسیاری از افراد در زمانی از دوره های از زندگی خود میتوانند مشکلاتی در مورد مسائل جنسی داشته باشند.

  مشاوره جنسی به شما کمک می کند چالش های جنسی خود را از نو تنظیم کرده و رضایت جنسی خود را افزایش دهید. اگر هر یکی از مشکلات فوق را در خود می بینید حتما از طریق روان آرام به انجام مشاوره جنسی و زناشویی تلفنی ، حضوری و آنلاین بپردازید. مشاوره جنسی یا سکستراپی ، نوعی گفتاردرمانی است که برای کمک به افراد و زوجین در رسیدگی به عوامل پزشکی، روانشناختی، شخصی یا بین فردی موثر بر رضایت جنسی طراحی شده است.

  همچنین ممکن است درمانگر به شما در جلسات مشاوره زناشویی تمرینات و وظایفی را بدهد که با همسر خود انجام دهید. سکس تراپی یک رویکرد یکپارچه برای درمان و رفع چالش های اساسی است . همچنین ممکن است نگرانی های روانی مانند اضطراب ، استرس و مشکلات اعتماد به نفس باشند . سکس تراپی یا مشاوره رابطه جنسی می تواند به افراد و زوجین كمك كند تا راهی برای برقراری ارتباط صریح و صادقانه پیدا كنند تا بتوانند به سمت زندگی جنسی سالم و شاد حرکت كنند .